Są to promocje, które na starcie może odebrać każdy nowy gracz. Zyskujesz darmowe środki i możliwość przetestowania oraz porównania bukmacherów. Czy należy korzystać wraz z takich bonusów? Nie zaakceptować każdy bonus jest wart uwagi, niektóre są kierowane do masówki a oferowane nagrody nie warte świeczki. Jednak przy tym przypadku bez dwóch zdań odpowiadamy – tak! Fan nie ryzykuje jak – nie dokonuje żadnej wpłaty na konto u bukmachera, nie ponosi jakichkolwiek opłat za jawnie konta, ani zbyt prowadzenie konta.

Czy potrafię odebrać darmowy bonus od kilku bukmacherów?

Jak najbardziej jest to dozwolone, wręcz wskazane! 1 bukmacher dla drugiego jest konkurencją. Jest zależne im na klientach identycznie, jak bankom, które prześcigają się, oferując jak najkorzystniejsze promocje, oprocentowania itd. Bukmacherzy chcą przekonać do siebie konsumenta, przyciągając między odmiennymi bonusami.

Bonusy są bezpłatne, ale

No cóż, ktoś oferuje nam darmowo 20 PLN, trzeba więc poszukać haczyka czy to, jakie możliwości robi bukmacher jest haczykiem? Może nie zawsze, ale też serwis nie wysyła nam tych dwudziestu zł bezpośrednio na profil bankowe byłoby zbyt dobrze! Zadaniem bonusu – z strony bukmachera – jest przyciągnięcie gracza do regularnej gry obok siebie, stąd zatem nakłada na bezpłatne środki – wymóg obrotu. Brzmi fair, a nie jak haczyk, prawda? Bukmacher oferuje 20 PLN, ale w zamian domaga się, abyśmy choć za pośrednictwem chwilę zostali w ich portalu. Przy końcu nic nie zaakceptować tracimy póki zero nie wpłacimy!

Czym jest obrót bonusu bukmacherskiego?

Rotacja to konieczność zagrania za odpowiednią kwotę kwot, zanim zostanie możliwa wypłata kasy na swoje konto bankowe. Obrót bez depozytu to zazwyczaj 3-krotność otrzymanej kwoty. Co to oznacza? Otrzymując 20 PLN, musimy zagrać za łącznie 60 PLN. Czyli musimy dokonać wpłaty, aby obrócić bonus? Zupełnie nie! 60 PLN można obrócić dla przykładu obstawiając na zarania 4 kupony na 5 PLN (czyli łącznie 20), a z otrzymanych wygranych stawiamy kolejne kupony, tak aby ostatecznie ogół stawek wyniosła sześcdziesięciu – wtedy wygrane środki będzie wolno wypłacić. Jeśli nadal nie wszystko jest jasne – szerzej ten temat zaprezentowaliśmy w poradniku “Jak obrócić bonus? ”

Najistotniejsze bonusy zakłady bukmacherskie

Coraz większa konkurencja w branży bukmacherskiej, przy równoczesnym wzroście popularności zakładów pośród graczy, wymusza dzięki firmach różnego rodzaju działania promocyjne. Poszerzenie oferty, darmowe bonusy bukmacherskie, programy lojalnościowe to tylko pewne przykłady działań mających na celu wyobrażenie do siebie oryginalnych i utrzymanie bieżących użytkowników. Bukmacherzy dokładają więc wszelkich wysiłków, aby zdobyć i utrzymać klienta. To dobra wiadomość dla graczy, którzy potrafią na tym zyskać, wybierając wśród szeregu różnorodnych promocji bonusy dla siebie. Które konkretnie bonusy zakłady bukmacherskie proponują operatorzy?

Bukmacher bez depozytu nadprogram na start dla nowych graczy

Darmowy nadprogram dla nowych zawodników to najczęstszy gatunek promocji oferowany za pośrednictwem zakłady bukmacherskie Nadprogram na start to oferta, którą dziś posiada każdy profesjonalny, legalny bukmacher Premia na start pozwala na uzyskanie pomocniczych środków pieniężnych dzięki typowanie zakładów wzajemnych. Jest to rekomendowane rozwiązanie zarówno gwoli graczy profesjonalnych, oraz amatorów. Ci pierwsi mają możliwość przetestowania oferty, sprawdzenia programu, czy też szybkości wypłaty środków poprzez danego bukmachera, wraz z kolei osoby dopiero próbujące swych sił w typowaniu warsztatów, mogą sprawdzić własna intuicję oraz kompetencji, przetestować różne strategie gry itp. Przy zależności od operatora, bonus na start może wynieść poniekąd 1500 zł. Co ważne, każdy bukmacher oferuje swój własny darmowy bonus, dlatego też nic nie zaakceptować stoi na przeszkodzie, aby u każdego z nich założyć konto i korzystać z promocji.

Zakłady bukmacherskie bonus na start – co to jest?

Czym dokładnie są zakłady bukmacherskie wraz z bonusem na start? Jak już wspomniano, to oferta dla nowych graczy, innymi słowy tych osób, które nie posiadają jeszcze założonego konta po danym serwisie. Jeśli chodzi o zakłady bukmacherskie bonusy oferowane przez firmy opierają się dzięki kilku popularnych promocjach, do których należą:

  • nadprogram bez depozytu – bukmacher oferujący ten typ promocji cieszy się największym upodobaniem wśród typerów. Kariera ta, określana również jako „freebet bez wpłaty” albo na prostu „darmowy zakład”, pozwala na postawienie pierwszego zakładu wzajemnego bezpłatnie. W przeciwieństwie do wielu odmiennych promocji, kasyno bez depozytu nie żądają wpłacania przez gracza żadnych środków na konto w programie;
  • wytwórnia bezpiecznie – jest to bonus „ubezpieczający” do pewnej kwoty zakład zawarty za pośrednictwem typera. Przykładowo, warsztat bez ryzyka po kwocie 150 złotych oznacza, że operator dokona na konto gracza zwrotu zapłaty za nietrafiony warsztat do wysokości 150 zł;
  • bonusy od depozytu – tą karierę często nazywa się również „bonusem od wpłaty”. Polega dzięki przyznaniu graczowi poszczególnej kwoty pieniężnej, na wpłaceniu przez niego pierwszego depozytu. Najczęściej przyznaje się ją przy pierwszym depozycie, choć zdarza się, że bukmacherzy premiują także kolejne wpłaty typerów. Bonusy od depozytu stanowią określony procent od ceny wpłaconej sumy – w sytuacji pierwszej wpłaty, najczęściej jest to 100%, czyli równowartość przelanych środków.

Darmowy bonus bez depozytu bukmacher

Jak już wspomniano wcześniej, największym zainteresowaniem wśród graczy weseli się darmowy premia bez depozytu. Na czym konkretnie polega darmowy bonus bez depozytu? Bukmacher oferujący tenże typ promocji przyznaje typerowi konkretną sumę na zawarcie konkretnego lub rzadziej kilkunastu zakładów wzajemnych. Innymi słowy, że gracz wybierający darmowy bonus bez depozytu może zbudować za darmo chociażby kilka kuponów, bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek nakładów finansowych. Zazwyczaj bonus bez depozytu mieści się w przedziale od 20 do 40 złotych.

Największą korzyścią, jaką przynoszą zakłady bukmacherskie bez depozytu jest to, że jednostka typująca zakład nie zaakceptować ponosi właściwie żadnego ryzyka, a może jedynie zyskać. Po przeciwieństwie do rozrywki w zakładach bez ryzyka i bonusach od depozytu, typerzy nie ryzykują tutaj własną gotówką, a jedynie środkami należącymi do bukmachera. W takiej sytuacji ciężko się więc zadziwiać, że promocje bukmacherskie bez depozytu istnieją tak lubiane za pośrednictwem użytkowników.

Niestety, obecnie nie zaakceptować każdy bukmacher nadprogram bez depozytu ma w swojej ofercie. Jeśli interesuje Ciebie właśnie ten typ promocji, sprawdź ważną, regularnie uzupełnianą listę bonusów zamieszczoną w naszej stronie. Przedstawiliśmy w niej zalecane zakłady bukmacherskie bez depozytu oferowane za pośrednictwem legalnych operatorów.

Zakłady bukmacherskie bonusy na start – zalety i korzyści

Jako że wielu osób zajmujących się typowaniem zakładów robi to nie jedynie dla sportowych emocji, ale przede wszystkim po to, żeby zdobyć dodatkowe nakłady finansowe, darmowy nadprogram na start to świetny sposób dzięki spełnienie tych celów. Daje możliwość wygrania konkretnych sum finansowych niewielkim (lub chociażby żadnym – po przypadku bonusów bez depozytu) kosztem. Zakłady bukmacherskie z bonusem na start to bezpłatny dodatkowy kapitał, pozwalający na zwiększenie szans na wygraną.

Bukmacher z darmowym bonusem to też porządna okazja do przetestowania oferty danego operatora, a także sprawdzenia swych umiejętności, szczególnie dla ludzi, które nie mają dużego doświadczeń na rynku typowania warsztatów sportowych. Popełnianie niedoborów z początku swojej wędrówki z obstawianiem jest częste i przyrodnicze. W sytuacji ewentualnej utraty pieniędzy uzyskanych jak bonus na start, nie jest to aż tak bolesne, jak strata własnych, prywatnych środków.